اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان همدان مشخص شد - پایگاه خبری قهاوند جوان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۴ آذر - ۱۳۹۷  
true
true
اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان همدان مشخص شد

با اشاره به اینکه اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان همدان و هیات رئیسه این شورا مشخص شد، اظهار کرد:امیدواریم  منتخبین مردم در پنجمین دوره شوراهای اسلامی که مورد اعتماد مردم قرار گرفتند بتوانند در کنار سایر مسئولان باری از دوش مردم بردارند و کارنامه ای درخشان در پایان دوره کاری داشته باشند.

وی عملکرد چهارمین دوره شورای اسلامی شهرستان همدان را قابل تقدیر دانست و افزود: اعضای قبلی این شورا همکاری و تعامل خوبی بین شوراها و مدیران شهرستان برقرار کرده بودند که نشست‌های آنها نیز با نظم خاصی در فرمانداری برگزار می‌شد.

فرماندار شهرستان همدان شورای اسلامی شهرستان را حلقه واسطی بین شوراها و مسئولان شهرستان برشمرد و تاکید کرد: باید ظرفیت این شورا طبق شرح وظایفی که در قانون برای آن پیش‌بینی شده است به خوبی مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود : عملکرد شورای اسلامی شهرستان بهترین معرف آن در سطح شهرستان است که باید در این راستا از همه ظرفیت‌های موجود برای ارتباط بیشتر بهره‌گیری شود.

تعالی ادامه داد: در نتیجه این انتخابات که با حضور ۶ نفر از منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و بخشهای شهرستان همدان برگزار شد اکبر کاوسی امید عضو شورای اسلامی شهر همدان با ۶ رای به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان همدان، مجید علیجانی عضو شورای اسلامی شهر قهاوند با پنج رای به عنوان نایب رئیس و حسین سرایی نماینده شورای اسلامی بخش شراء با ۶ رای به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند.

وی گفت: حمید بادامی‌نجات عضو شورای اسلامی شهر همدان با پنج رای به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان همدان در شورای استان، معصومه افروزی عضو شورای اسلامی شهر مریانج به عنوان منشی، مجید قره‌باغی عضو شورای اسلامی شهر جورقان به عنوان سخنگو و خلیل حیاتی نماینده شورای اسلامی بخش مرکزی همدان نیز به عنوان عضو این شورا انتخاب شدند.

فرماندار همدان اظهار کرد: جلسات این شورا در فرمانداری شهرستان همدان به طور عادی حداقل یکبار در ماه و جلسات فوق‌العاده آن بنا به ضرورت در موعد مقرر تشکیل خواهد شد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true