افزایش 900 درصدی بیمه شدگان ورزشی منطقه قهاوند در سال 96 - پایگاه خبری قهاوند جوان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۲ اسفند - ۱۴۰۲  
true
true
افزایش ۹۰۰ درصدی بیمه شدگان ورزشی منطقه قهاوند در سال ۹۶

رشید حیدری مقدم در جمع روسا و نواب رئیس هیات های ورزشی همدان گفت: در سال ۹۵ تعداد بیمه شدگان ورزشی استان ۶۵۷۰۴نفر بیوده است که این آمار در سال ۹۶ به ۷۷۹۵۳ نفر ورزشکار افزایش یافته است که از رشد ۱۸/۶۴درصدی برخورد است.
وی اظهار کرد: ۲۹ هزار و ۷۶۴ نفر از این تعداد بیمه شده ورزشی را بانوان تشکیل می دهند و سهم آقایان در این آمار ۴۸ هزار و ۱۸۹ نفر بوده است.
رئیس هیات پزشکی ورزشی استان با اشاره به آمار ورزشکاران بیمه شده شهرستان ها گفت: شهرستان همدان با ۴۸ هزار و ۱۸۹نفر بیشترین سهم بیمه شده را در بین شهرستان های استان به خود اختصاص داده و ملایر با ۶ هزار و ۷۱۲نفر و نهاوند با ۴ هزار و ۲۳۳ نفر در رتبه های بعدی قرار دارند.
وی تصریح کرد: در بین بیمه شدگان شهرستانی شهرستان با افزایش ۷۲/۱۲ درصدی بیمه شدگان بالاترین میزان رشد را در این زمینه داشته است و شهرستان فامنین و کبودرآهنگ به ترتیب با ۴۴/۲۶ و ۴۱/۲۲ درصد افزایش بیمه شده ورزشی در رتبه های بعدی قرار دارند.
دکتر حیدری مقدم ادامه داد: در بین شهرهای استان همدان نیز قهاوند با ۹۰۰ درصد افزایش یکی از شهرهای موفق در زمینه افزایش بیمه شدگان ورزشی بوده است و تعداد بیمه شگان این شهر از ۳۰ نفر در سال ۹۵ به ۳۰۰ نفر در سال ۹۶ رشد داشته است.
وی در ادامه افزود: در بین هیات های ورزشی نیز هیات انجمن های ورزشی با ۲۰۳/۸۱ درصد افزایش یکی از هیات موفق استان در راستای جذب بیمه شدگان ورزشی بوده و هیات قایقرانی با ۷۹/۴۹درصد و ورزشهای جانبازان و معلولین با ۶۹/۵۷ درصد دیگر هیات های موفق استان در این زمینه بوده اند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد