در بخش شراء بیش از 2 هزار و 34 نفر تحت پوشش بیمه صندوق اجتماعی قرار گرفته اند - پایگاه خبری قهاوند جوان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ دی - ۱۳۹۷  
true
true
در بخش شراء بیش از ۲ هزار و ۳۴ نفر تحت پوشش بیمه صندوق اجتماعی قرار گرفته اند

مهدی سماواتی ظهر امروز در ستاد بیمه روستاییان و عشایر شهرستان همدان یکی از مصوبات جلسه گذشته را برگزاری جلسه‌ای با دهیاران همدان بیان کرد و با اشاره به اینکه این جلسه تاکنون انجام نشده است، اظهار کرد: مصوبه دیگر جلسه گذشته آموزش به بهورزان در خصوص صندوق بیمه روستاییان و عشایر بود که این اقدام نیز تاکنون انجام نشده است.

وی یکی از خدمات در راستای بهتر شدن سلامت روانی روستاها را بیمه‌های اجتماعی دانست و بیان کرد: روستاییان اگر بیمه شوند دغدغه آینده را نخواهند داشت.

مدیر صندوق اجتماعی بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان با تاکید بر اینکه آموزش دهیاران و بهورزان می‌تواند در ترغیب روستاییان به سمت بیمه موثر باشد، افزود: شهرستان همدان در بحث بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر رتبه نخست را در استان دارد.

وی فعالیت انجام شده در شهرستان همدان در راستای بیمه روستاییان را مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: در شهرستان همدان ۱۱ هزار و ۳۲۸ نفر زیر پوشش صندوق اجتماعی بیمه روستاییان و عشایر هستند.

سماواتی با اشاره به اینکه بخش شراء در بحث بیمه روستاییان پیگیری‌های خوبی داشته و دارای تحولی بهتری بوده است، ادامه داد: در بخش شراء بیش از ۲ هزار و ۳۴ نفر زیر پوشش بیمه صندوق اجتماعی روستاییان و عشایر قرار گرفته‌اند.

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true