• ۸۱ نیرو جذب آموزش و پرورش استان همدان می‌شوند    :   رئیس هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش همدان از شروع مصاحبه جذب و استخدامی از ۱۹ دی ماه خبر داد و گفت: ۸۱ نفر از ۲۴۳ اسامی بر روی ...
 • تفرقه‌افکنی بین شیعه و سنی شیطنت آمریکا و رژیم‌ غاصب صهیونیستی است‌‌    :   آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی ‌ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه همدان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: میلاد سراسر سعادت حضرت محمدمصطفی(ص) و امام جعفرصادق (ع) را باید ...
 • رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه راه‌آهن همدان بازدید کرد    :   معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با هدف شتاب بخشی در اجرای طرح راه آهن همدان – تهران و بازدید از این پروژه به همدان سفر ...
 • همدان پنج سال دیگر میزبان جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان شد    :   معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان گفت: همدان برای پنج سال آینده میزبان جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان شد.محمدابراهیم الهی‌تبار در ستاد استانی بیست و ...
 • سفر معاون رئیس جمهور به همدان در هفته آینده / هیچ بهانه ای برای قطعی گاز پذیرفتنی نیست    :   استاندار همدان از سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به استان خبر داد و گفت: قرار بود دکتر نوبخت پنجشنبه هفته گذشته به استان سفری ...
 • شهید «محمدحسین بشیری» به جمع شهدای مدافع حرم پیوست    :   فرمانده تیپ ۳۲ انصارالحسین(ع) همدان گفت: شهید «حسین بشیری» روز گذشته در منطقه حلب سوریه به جمع شهدای مدافع حرم پیوست.سردار مهدی فرجی با تأیید خبر شهادت شهید ...
 • فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:

  سپاه در مراقبت از خطوط قرمز با کسی تعارف ندارد

  هیچ استعلامی در خصوص افراد از سپاه گرفته نمی‌شود ولی به تازگی مصوبه ‌ای بود که این کار صورت گیرد که با مخالفت برخی از افرادی که این امر با سودشان نیست مواجه شد | سپاه به هیچ‌وجه اهل مماشات با کسی نیست و هرکس با هر سابقه‌ و وابستگی به هر جریانی با ولایت و ارزش‌های اسلام مغایرت داشته باشد را تأیید نمی‌ کند.

  به گزارش خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند

  به نقل از روابط عمومی سپاه همدان، فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان با بیان اینکه در مراقبت از خطوط قرمز سپاه با کسی تعارف ندارد، گفت: هر کس در هر جایگاهی و با هر مسئولیتی خطوط قرمز را نقض کند سپاه جلوی آن را خواهد گرفت چرا که سکوت در این زمینه خیانت به خون شهدا است.

  سردار غلامعلی ابوحمزه در جلسه هم‌اندیشی با اصحاب رسانه با اشاره به نگاه مقام معظم رهبری نسبت به انقلاب و نظام و بیانات ایشان در سال‌های اخیر در این زمینه تصریح کرد: نگاه ایشان با توجه به دسته‌ بندی‌های موجود امروز بطور کامل متفاوت است.

  وی ادامه داد: دسته‌بندی رایج امروز تقسیم‌ بندی جریان‌ها به اصول‌گرا، اصلاح‌طلب، مستقل و غیره است که دیدگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) بر این اساس نیست.

  سردار ابوحمزه عنوان کرد: رهبری معظم انقلاب جریان ‌ها را به سه دسته غرب ‌گرا، متحجر و انقلابی تقسیم‌ بندی می‌کنند که همه جریان‌ها و گروه‌ها که داخل نظام جمهوری اسلامی بوده و هنجار‌های نظام و انقلاب را پذیرفته ‌اند در این سه دسته تقسیم ‌بندی می‌شوند.

  وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مرقد مطهر امام راحل(ره) افزود: ایشان فرمودند تبلور اسلام آمریکایی جمع‌بندی جریان متحجر و غربگرا است.

  فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه اسلام آمریکایی در برابر اسلام ناب قرار گرفته است، گفت: سپاه با توجه به تقسیم‌بندی و شاخص مقام معظم رهبری حرکت می‌کند.

  هیچ‌کس از انتقاد سازنده مصون نیست
  وی اضافه کرد: در تمام موارد در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان و دیگر انتخاباتها برنامه‌های سپاه و بسیج در استان برگرفته از نگاه مقام معظم رهبری بوده و بر همین اساس به تبیین پرداخته‌ است.

  سردار ابوحمزه تأکید کرد: رسانه ها نیز باید شاخص ‌های مورد نظر رهبری را تبیین کنند چرا که مباحث چپ و راست و تند و کند با فرهنگ اسلام و ادبیات سیاسی انقلاب و دیدگاه امام (ره) و رهبری در تضاد و تناقض است.

  وی با بیان اینکه سپاه با بهره‌گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری چهار محور مشخص در تعامل با همه اقشار و گروه‌ها و جریانات در استان دارد، گفت: این چهار محور شامل تعامل با تمام مجموعه‌ها، انتقاد سازنده، مطالبه‌گری و مراقبت از خطوط قرمز می‌شود.

  فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ابراز کرد: مقام معظم رهبری فرمودند ما دو انتقاد سازنده و تخریب‌کننده داریم که در انتقاد سازنده نقاط قوت و ضعف بیان شده و راهکارهایی برای تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف ارائه می‌شود اما در انتقاد تخریب‌کننده فقط به بیان ایرادات و نقاط ضعف پرداخته می‌شود.

  وی با بیان اینکه در انتقاد سازنده هیچ‌کس نمی‌تواند مصون باشد، افزود: همه باید به مردم پاسخگو باشند و کسی که انتقاد می‌کند انتقادش سازنده باشد.

  ابوحمزه با اشاره به بحث مطالبه‌گری تصریح کرد: یکی از اقدامات سپاه با توجه به مأموریتش مطالبه‌گری در تمام عرصه‌ها است، کاری که رسانه‌ها نیز باید در راستای تبیین اصول و مبانی کار سپاه ورود داشته باشند.

  وی عنوان کرد: در بحث مراقبت از خطوط قرمز نیز سپاه با کسی تعارف ندارد هر کس در هر جایگاهی و با هر مسئولیتی خطوط قرمز را نقض کند سپاه جلوی آن را خواهد گرفت و عبور از این خطوط با طرح عناوینی چون حقوق شهروندی و آزادی قابل قبول نیست.

  فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان اضافه کرد: سپاه در این خصوص سکوت نمی‌کند چرا که سکوت در این زمینه خیانت به خون شهدا است و ما باید پاسخگوی شهدا باشیم.

  وی با بیان اینکه کسانی که دلشان برای نظام و انقلاب می‌تپد باید از خطوط قرمز نظام مراقبت کنند، عنوان کرد: به طور قطع اگر کسی بخواهد پای تبیین بیانات مقام معظم رهبری بایستد باید هزینه پرداخت کند و بسیاری از مسائل را به جان بخرد.

  ابوحمزه اظهار کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی نیز سپاه از پنج سال قبل زمانی که رهبری فرزانه انقلاب موضوع اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند آن را در دستور کار قرار داده و برنامه‌ ریزی کرد.

  ایجاد ۲۵۰۰ شغل توسط سپاه در استان همدان
  وی با بیان اقدامات بسیج سازندگی در محرومیت‌ زدایی و اردوهای جهادی با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد سالانه ۲ هزار و ۲۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی، ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه، آموزش، فراهم کردن بازار فروش، پیگیری مشکلات از دیگر برنامه های سپاه همدان بوده است.

  فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان خاطرنشان کرد: به محض اینکه مقام معظم رهبری موضوعی را مطرح کنند از قبیل نفوذ، سبک زندگی، ولنگاری فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، این موارد در دستور کار سپاه قرار می‌گیرد.

  وی اظهار کرد: در سپاه و بسیج این آمادگی وجود دارد که در تمام عرصه‌ها از قبیل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و غیره کمک کند و این امر را وظیفه خود می ‌داند.

  محور عملکرد سپاه در تمام عرصه‌ها بیانات رهبری و قانون است
  سردار ابوحمزه با بیان اینکه بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی رسالت و وظیفه سپاه حفاظت و حراست از انقلاب و دستاوردهای انقلاب است، گفت: بر همین اساس سپاه در تمام عرصه‌ها ورود داشته و محور آن نیز دو اصل تدابیر رهبری و قانون است.

  وی با ذکر مأموریت سپاه در استان بیان کرد: مأموریت سپاه در استان در پنج موضوع بوده و مأموریت آن در کشور ۶ موضوع است.

  فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان افزود: مقابله با تهدید سخت و نیمه‌ سخت و مقابله با تهدید نرم در عرصه سیاسی، فرهنگی و اقتصادی، تحقق بسیج دهها میلیونی و عمق‌بخشی داخلی پنج مأموریت سپاه در استان بوده و مأموریت ششم سپاه در کشور عمق‌بخشی خارجی است.

  وی با بیان اینکه مقابله با تهدید سخت همان ۸ سال دوران دفاع مقدس و عملیات مستشاری است، ادامه داد: مقابله با تهدید نیمه‌سخت نیز شامل مسائل امنیتی و اطلاعاتی است.

  سپاه در تعیین مدیران هیچ دخالتی نداشته و ندارد
  سردار ابوحمزه با بیان اینکه سپاه در تعیین مدیران هیچ دخالتی ندارد افزود: هیچ استعلامی در خصوص افراد از سپاه گرفته نمی‌شود ولی به تازگی مصوبه ‌ای بود که این کار صورت گیرد که با مخالفت برخی از افرادی که این امر با سودشان نیست مواجه شد.

  وی عنوان کرد: سپاه به هیچ‌وجه اهل مماشات با کسی نیست و هرکس با هر سابقه‌ و وابستگی به هر جریانی با ولایت و ارزش‌های اسلام مغایرت داشته باشد را تأیید نمی‌ کند.

  فرمانده سپاه همدان اظهار کرد: مقابله با تهدید نرم در عرصه سیاسی، فرهنگی و اقتصادی و ورود به حوزه فرهنگی حلقه های صالحین، راهیان نور و اقتصاد مقاومتی برگرفته از این امر است.

  نقش سپاه در انتخابات دعوت مردم به حضور حداکثری و تبیین معیارهای اصلح است
  وی با ذکر اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در پیش است افزود: سپاه در تبیین معیارهای داوطلبان اصلح وارد مصداق نمی ‌شود.

  وی افزود: نقش سپاه در این زمینه دعوت مردم به حضور حداکثری، تبیین معیارها و ملاک‌های اصلح و گفتمان ولایت و حرکت‌های استکبار جهانی از صهیونیست تا جریان قتنه و جریانات انحرافی در خارج و داخل کشور است.

  ابوحمزه با اشاره به تحقق بسیج ده‌ها میلیونی نیز اظهار کرد: وظیفه سپاه در این راستا جذب، آموزش، ساماندهی و بکارگیری است.

  هدفگذاری سپاه برای تحقق بسیج ۷۰۰ هزار نفری در استان
  وی با اشاره به وجود ۲۲ قشر در سطح استان اضافه کرد: در حال حاضر یک هزار و ۲۰۰ پایگاه، سه هزار رده و ۴۶۰ هزار بسیجی در استان فعال است که هدفگذاری ما تحقق بسیج ۷۰۰ هزار نفری است.

  فرمانده سپاه استان همدان بیان کرد: عمق ‌بخشی داخلی نیز نهادینه کردن ارزش‌ها در بین ۲۲ قشر است و عمق بخشی خارجی وظیفه سپاه قدس بوده و مصداق آن نیز سردار سلیمانی است.

  وی با بیان اینکه سپاه در هیچ جایی بدون هماهنگی به صورت مستشاری وارد نمی‌شود، گفت: رسانه باید با کار سپاه و بسیج آشنا باشد و سپس به تحلیل بپردازد و باید بداند پاشنه آشیل سپاه کجاست تا به بیراهه نروند.

  .

  مطالب مرتبط :

  وزارت کشور اسامی ۶ نامزد تأییدصلاحیت‌شده ریاست‌جمهوری را رسماً اعلام کرد

  عزاداران حسینی امروز با حضور در مساجد‌، حسینیه‌ها و خیمه‌های عزای حسینی جلوه‌های معنوی شور حسینی را در قالب دسته‌ها و هیأت‌های سوگواری به نمایش گذاشتند. مردم مؤمن و متدین شهر قهاوند همچنین همزمان با اذان ظهر به یاد آخرین نماز حضرت سیدالشهدا(ع) نماز ظهر عاشورا را اقامه کردند. عزاداران حسینی و سیاهپوش با لبیک به ندای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) نماز ظهر عاشورا اقامه کردند و نشان دادند که شعور و معرفت ... مطلب کامل

  وزارت کشور اسامی ۶ نامزد تأییدصلاحیت‌شده ریاست‌جمهوری را رسماً اعلام کرد

  مراسم سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله (ع) همزمان با سراسر کشور ، با حضور پرشور جوانان در مساجد و حسینیه های شهر قهاوند برگزار می شود. مطلب کامل

  همایش بزرگ “احلی من عسل” با حضور دانش آموزان قهاوندی برگزار شد

  این سوگواره با هدف تبیین حضور نوجوانان در واقعه عاشورا وترویج فرهنگ ایثار، جوانمردی و شهادت و با حضورمسئولین آموزش و پرورش، داشن آموزان و فرهنگیان مدارس سطح شهر قهاوند درمسجد جامع شهر قهاوند برگزار شد.      علیرضا غلامی، رییس آموزش و پرورش قهاوند با بیان اینکه مراسم احلی من عسل به یاد حضرت قاسم(س)است، گفت: در این مراسم بیش از600 دانش‌آموز پسر و فرهنگیان شهر قهاوند «لبیک یا ... مطلب کامل

  زنگ بازگشایی و زنگ مقاومت در مدارس منطقه قهاوند نواخته شد

  صبح امروز و در اولین روز از سالتحصیلی جدید آیین بازگشایی مدارس با نواخته شدن زنگ بازگشایی و زنگ مقاومت با حضور مسئولین آموزش و پرورش، بخشدار و مسئولین منطقه قهاوند به صورت نمادین در آموزشگاه دخترانه بعثت شهر قهاوند برگزار شد. علیرضا غلامی، رییس آموزش و پرورش قهاوند در این مراسم ضمن گرامیداشت تقارن بازگشایی مدارس ودفاع مقدس و دهه ی محرم  ، به تبیین دستاوردهای دولت تدبیر وامید ... مطلب کامل

  زنگ بازگشایی و زنگ مقاومت در مدارس منطقه قهاوند نواخته شد

  ذبیح الله عواطف فاضلی با اشاره به برگزاری مانور مدیریت بحران اصلاح شبکه ۲۰ کیلوولت خط یکله قهاوند اظهار داشت: این مانور با حضور مدیران و مسئولان، اکیپ‌های عملیاتی و پیمانکاران برق استان همدان برگزار شد. وی افزود: مانور خط یکله در راستای اصلاح، سرویس و نگهداری به خصوص کاورینگ کردن مقره‌های سوزنی برای پایداری مطمئن در شبکه اجرایی شد. مدیر امور برق همدان یک تصریح ... مطلب کامل

  زنگ بازگشایی و زنگ مقاومت در مدارس منطقه قهاوند نواخته شد

  حمیدرضا حاجی‌بابایی در بازدید از مسیر جاده کوریجان به قهاوند  اظهار کرد: با پیش‌بینی اعتبار لازم برای روکش و اصلاح این مسیر نسبت به تامین آن اقدام شد. وی توسعه محورهای مواصلاتی همدان را یکی از ضروریات دانست و با بیان اینکه توجه به توسعه جاده‌ای از چند بعد مهم است، مهمترین وجه آن را امنیت جاده‌ای عنوان کرد. نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی ... مطلب کامل

  زنگ بازگشایی و زنگ مقاومت در مدارس منطقه قهاوند نواخته شد

  حجت الاسلام رضا کرملو در گفتگو یی اختصاصی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محسن حججی، اظهار کرد: اگر می خواهید در آزمایش های الهی پیروز و سربلند بمانید باید همیشه در حال مراقبه باشید به خصوص در آنچه که می بینید و می شنوید و قضاوت می کنید. وی افزود : درعکس منتشر شده شهید حججی در مسیر شهادت که از جنایت داعشی ملعون مطلع بود نه تنها ذره ای ... مطلب کامل

  زنگ بازگشایی و زنگ مقاومت در مدارس منطقه قهاوند نواخته شد

  علیرضا غلامی با اعلام این خبر، اظهار کرد: جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی رویدادی است آموزشی- مدیریتی که طی آن معلمین تربیت بدنی به ارائه روش های برتر الگوی تدریس، به منظور کیفیت بخشی ساعت درس تربیت بدنی پرداخته و تدریس خود را در معرض مقایسه، قضاوت و ارزیابی قرار می دهند. غلامی افزود: با عنایت به اهمیت این جشنواره، پس از برگزاری مرحله منطقه‌ای و استانی آذر مختاری یکی از ... مطلب کامل

  زنگ بازگشایی و زنگ مقاومت در مدارس منطقه قهاوند نواخته شد

  سیدناصر محمودی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با تبریک آغاز دولت دوازدهم، اظهار کرد: در مجموعه وزارت اقتصاد در رأس دو وزیر عملگرا و مدبر وجود داشته است؛ تاکنون طیب‌نیا اقدامات شایسته‌ای را در وزارت انجام داده و کرباسیان ادامه امور را پیگیر است. وی با بیان اینکه به عنوان اقتصاد و دارایی در دو بخش ساختاری و سازمانی درون‌سازمانی و برون‌سازمانی به عنوان دستگاه ناظر مأموریت ... مطلب کامل

  کشف جسد یک مرد ۳۶ ساله در حوالی یکی از روستاهای قهاوند

  سرهنگ رضا زارعی روز یکشنبه در گفت و گویی اختصاصی افزود: اهالی یکی از روستاهای قهاوند در تماسی با مرکز فوریت های پلیس 110 موضوع وجود یک جسد در زیر پل را اطلاع می دهند. وی اضافه کرد: پس از حضور عوامل پلیس در محل مورد نظر مشخص می شود جسد فردی حدود 36 ساله که فاقد مدارک هویتی است در این مکان رها شده است. وی بیان کرد: تیم ویژه بررسی صحنه ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به «خبرگزاری جوانا منطقه قهاوند» است و هرگونه بهره برداری از مطالب و تصاویر آن با ذکر منبع، آزاد است.

  Ghahavand Youngs News Agency

  Ghahavand Young Jurnalist

  info@javana.ir

  2016

  تمام حقوق این سایت برای © 2017 خبرگزاری جوانان قهاوند. محفوظ است.