مطالعات اولیه پیرامون پروژه نیروگاه 30 مگاواتی در شهر قهاوند انجام شده است - پایگاه خبری قهاوند جوان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
مطالعات اولیه پیرامون پروژه نیروگاه ۳۰ مگاواتی در شهر قهاوند انجام شده است

سیدناصر محمودی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با تبریک آغاز دولت دوازدهم، اظهار کرد: در مجموعه وزارت اقتصاد در رأس دو وزیر عملگرا و مدبر وجود داشته است؛ تاکنون طیب‌نیا اقدامات شایسته‌ای را در وزارت انجام داده و کرباسیان ادامه امور را پیگیر است.

وی با بیان اینکه به عنوان اقتصاد و دارایی در دو بخش ساختاری و سازمانی درون‌سازمانی و برون‌سازمانی به عنوان دستگاه ناظر مأموریت داریم، گفت: ۷۰ درصد فعالیت‌های ما فرابخشی و مربوط به سایر دستگاه‌های اجرایی استان است که شاید کمتر به آن توجه شده باشد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان بیان کرد: سعی شده طی چند سال گذشته به تعهدات خود عمل کنیم؛ در آغاز به کار در این مجموعه سه وعده دادم که علاوه بر ارتقای جایگاه سازمانی، در فضای همدلی، هم‌افزایی و هم‌اندیشی حرکت کنیم.

محمودی با اشاره به پیگیری‌های خوب مدیریت ارشد استان در خصوص جذب سرمایه‌گذار، تصریح کرد: به عنوان پایلوت کشور در حوزه استفاده از نیروگاه‌های خورشیدی با جذب سرمایه‌گذاران خارجی هستیم که دو مورد افتتاح شده است؛ در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری طرح‌های سرمایه‌گذاری خارجی را پیگیری می‌کنیم.

وی اولین کار در حوزه جذب سرمایه‌گذار را ایجاد مرکز خدمات سرمایه‌گذاری برشمرد و یادآور شد: شرکت «آفتاب‌ماد راه ابریشم» با حضور سرمایه‌گذاران ایرلندی و دانمارکی در شهر قهاوند نیروگاه هفت مگاواتی با سرمایه‌گذاری ۸ میلیون دلار معادل ۳۰ میلیارد تومان در سال گذشته به بهره‌برداری رسانده است.

محمودی با اشاره به پیشنهاد پروژه ۳۰ مگاواتی با قابلیت توسعه تا ۲۰۰ مگاوات، تصریح کرد: مطالعات اولیه در شهر قهاوند و منطقه ویژه جهان‌آباد در این خصوص انجام شده که در هفته‌های آینده نهایی می‌شود.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true