معرفی 49 طرح روستایی به بانک‌های همدان - پایگاه خبری قهاوند جوان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۲  
true
true
معرفی ۴۹ طرح روستایی به بانک‌های همدان

ظهر امروز کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان همدان برگزار شد که در این جلسه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها گزارشی از عملکرد خود در حوزه پرداخت تسهیلات روستایی را ارائه کردند.

حسین فضلی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان همدان در این جلسه با بیان اینکه ۴۹ طرح به بانک‌های عامل معرفی شده که ۳۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات این طرح‌ها می‌شود گفت: ۱۹ طرح عقد قرارداد شده که مبلغ ریالی ۱۴ میلیارد میلیون تومان است.

نماینده بانک کشاورزی نیز در این جلسه با بیان اینکه ۴۶ فقره تسهیلات روستایی از دو حوزه همدان و یک حوزهقهاوند به بانک معرفی شده است، اظهار کرد: از این تعداد ۹ فقره پرداختی در حوزه همدان ثبت شده و در بخشقهاوند هشت طرح عدم مراجعه داشته است.

نماینده بانک توسعه تعاون نیز با اشاره به اینکه در حوزه اشتغال روستایی ۵۲ طرح به مبلغ ۲۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان معرفی شده است، اظهار کرد: از این تعداد ۳۱ طرح به مبلغ ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال مربوط به کمیته امداد است.

وی با اشاره به اینکه ۱۹۹ میلیون ریال مربوط به سایر طرح‌هاست، افزود: از مجموع طرح‌های معرفی شده ۱۹ طرح به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مصوبه است.

نماینده بانک توسعه تعاون با بیان اینکه از مبالغ مصوبه شده ۱۶ طرح به مبلغ ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان عقد قرارداد شده است،گفت: ۱۵ طرح به مبلغ ۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه اشتغال فراگیر ۱۲ طرح به مبلغ ۷ میلیارد و ۱۵۰ میلیون معرفی شده که از اینها  تعداد ۹ طرح به مبلغ ۵ میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان مصوبه شده است، افزود: هفت طرح به مبلغ ۳ میلیارد و ۱۹۵ میلیون تومان انعقاد قرارداد شده که ۴۵ درصد تحقق یافته است.

نماینده پست بانک نیز با بیان اینکه ۲۵ طرح در پست بانک ثبت شده که ۶ طرح پرداخت شده است، اظهار کرد: چهار طرح در حال تشکیل پرونده است و مابقی عودت داده شده یا انصرافی و عدم مراجعه بوده‌ است.

نماینده صندوق کارآفرینی امید نیز با بیان اینکه در حوزه اشتغال روستایی ۷۷ طرح معرفی شده که ۴۲ مورد طرح در حوزه اشتغال روستایی بوده است، گفت: تسهیلات برای هفت طرح پرداخت شده و ۲۷ مورد نیز در حال بررسی است.

وی به عقد قرارداد با چهار طرح اشاره کرد و افزود: ۳۵ طرح از کمیته امداد معرفی شده که در حال بررسی هستیم.

نماینده بنیاد شهید شهرستان همدان نیز با بیان اینکه مبلغ تسهیلات تخصیص یافته برای بنیاد شهید استان ۲۲ میلیارد تومان بوده است، اظهار کرد: از این مبلغ ۳ میلیارد تومان سهم شهرستان بوده که هشت طرح در مرحله معرفی است و البته مشکل صدور مجوز برای برخی‌ از طرح‌ها وجود دارد.

منبع خبر : فارس
false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد